BIO MATCHA TEA "MINI PACK" 15 x 2 gr sáčků

BIO MATCHA TEA "MINI PACK"  15 x 2 gr sáčků

Skladem Dodání do 3 dnů

199 Kč

Matcha Tea je 100% zelený čaj, rozemletý na jemný prášek. Smícháním s teplou či studenou vodou je Matcha až 10 krát silnější a nutričně výživnější, oproti kvalitnímu sypanému zelenému čaji.

Pravidelné pití Matcha Vám dá obrovské množství antioxidantů, čímž chrání Váš organismus před působením volných radikálů. Má silně povzbudivý účinek srovnatelný s kávou, trvající však podstatně déle (cca 3-6 hodin). Vzácnou složkou, kterou Matcha obsahuje jsou katechiny EGCG (Epigallocatechnin-3-Gallo). Ty zabraňují tvorbě nových tukových buněk, zrychlují metabolismus a pomáhají při spalování tuků.

Matcha Tea je balen do 2 gr jednoporcových sáčků. To zaručuje konstantní kvalitu Matcha v každé porci a Vám tak usnadňuje způsob přípravy. Porci svého Matcha (2 gr sáček) jste velmi lehce schopni mít během dne u sebe (v práci, na cestách, při sportu) a kdykoliv jste tak schopni do sebe dostat dávku energie plnou antioxidantů.

Matcha Tea Harmony 15 x 2 gr je obsahem stejný produkt jako Matcha Tea Gastro 30 x 2 gr. Rozdíl je pouze ve velikosti balení a v ceně přepočítané za jednotlivou porci.

Zákazníci si také oblíbili