MATCHA "KARITÉ" - dóza 50 ml

MATCHA "KARITÉ" - dóza 50 ml

Skladem Dodání do 3 dnů

289 Kč

Produkt, jež kvalitou a zpracováním snese málokteré srovnání.

Matcha Karité vyhlazuje a ošetřuje suchou a podrážděnou pokožku. Díky vysokému obsahu vitaminu E pomáhá pokožku zbavovat volných radikálů a přirozeně ji před nimi chránit. Obsahuje přirozený UV filtr.Napomáhá hojit drobná poranění a zklidnit podráždění. (výborné použít po holení). Zelený čaj Matcha je bohatý na flavonoidy, bojuje proti volným radikálům a napomáhá tak omlazovat pokožku.

Aromaterapeutická kompozice geránia a jalovce působí protizánětlivě a adstringentně. Svou výraznou, avšak jemnou vůní napomáhá k psychickému uvolnění a hormonální rovnováze, např. při obtížích spojených s přechodem u žen. Krém je možné použít jako aromaterapeutický, v takovém případě naneste krém na spánky a na vnitřní stranu zápěstí.

Složení této kosmetiky je 100 % přírodní. Základ se skládá pouze z rostlinných olejů té nejvyšší kvality, bez dráždivých látek. V této kosmetice nenajdete parabeny, konzervanty, emulgátory, stabilizátory, ropné produkty (např. vazelínu) běžně používanou v kosmetickém průmyslu. Žádné barviva, kromě přírodního chlorofylu.

Složení: bambucké máslo, kokosové máslo, Matcha Tea, geránium, jalovec, makadamiový olej

Použití: Dvakrát denně či dle potřeby jemně vmasírujte do pokožky. Vyhýbejte se kontaktu s očima.

Balení: 50 ml

Zákazníci si také oblíbili