DOBRÉ GHÍ - KOKOS 60 ml

DOBRÉ GHÍ - malé - KOKOS 55 ml

Skladem Dodání do 3 dnů

60 Kč

Ghí je jeden z nejlépe stravitelných tuků pro Váš organismus. Sama ajurvéda pohlíží na Ghí jako na zásadní potravinu pro zdravý, mladý a krásný vzhled, mentální rovnováhu a celkovou ochranu organismu.

Ghí je neocenitelným pomocníkem při vaření, pečení, smažení. Jídlo připravované s použitím Ghí má jednoduše “to něco” navíc, a i proto je hodně využíváno nejlepšími francouzskými kuchaři. Má velmi vysoký bod zápalnosti (cca 240 °C), proto se nepřepaluje a do Vašeho jídla se tak neuvolňují škodlivé látky jako při tucích s nižším bodem zápalnosti.

Naše Dobré Ghí kokos vyrábíme v naši BIO certifikované výrobně ve Vysokém Mýtě, přepouštěním a přečištěním kvalitního českého másla z oblastí Českomoravské vrchoviny a přidáním bio kokosového oleje té nejvyšší kvality.

Verzi kokos doporučujeme použít zejména ve “sladké kuchyni". Např. na lívance, restované ovoce a ořechy, palačinky, koláče i buchty. Výborně se také hodí při přípravě thajských či indických jídel.

Malé balení 60 ml je výborný způsob jak si Ghí vyzkoušet a získat tak první zkušenosti se zařazením Ghí do Vašeho života.

UPOZORNĚNÍ: Jakmile začnete používat Dobré Ghí při vaření a pečení, už se jen velmi těžko navrátíte k tukům nižší kvality. Začněte brát ohled na své zdraví a vitalitu!

Zákazníci si také oblíbili