DOBRÉ GHÍ - trojbalení 3 x malé 60 ml

DOBRÉ GHÍ - trojbalení 3 x malé 55 ml

Skladem Dodání do 3 dnů

156 Kč

Ghí je jeden z nejlépe stravitelných tuků pro Váš organismus. Sama ajurvéda pohlíží na Ghí jako na zásadní potravinu pro zdravý, mladý a krásný vzhled, mentální rovnováhu a celkovou ochranu organismu.

Ghí je neocenitelným pomocníkem při vaření, pečení, smažení. Jídlo připravované s použitím Ghí má jednoduše “to něco” navíc, a i proto je hodně využíváno nejlepšími francouzskými kuchaři. Má velmi vysoký bod zápalnosti (cca 240 °C), proto se nepřepaluje a do Vašeho jídla se tak neuvolňují škodlivé látky jako při tucích s nižším bodem zápalnosti.

Naše Dobré Ghí natural vyrábíme v naši BIO certifikované výrobně ve Vysokém Mýtě, přepouštěním a přečištěním kvalitního českého másla z oblastí Českomoravské vrchoviny.

Verzi kokos doporučujeme použít zejména ve “sladké kuchyni". Např. na lívance, restované ovoce a ořechy, palačinky, koláče i buchty. Výborně se také hodí při přípravě thajských či indických jídel.

Verzi česnek doporučujeme použít zejména při přípravě masa, kořenové zeleniny, potírání různých placek (např. indických naan), brambor. Jednoduše všude tam, kde se Vám česneková chuť hodí. Dobré Ghí s příchutí česnek vyzdvihne chuť jídla, ale nepřebije ji. Určitě se nemusíte obávat, že byste jeho použitím, v ten večer, obtěžovali společnost česnekovým zápachem.

Verzi chilli a citron doporučujeme použít zejména při přípravě ryb, mořských plodů, masa a zeleniny.

Malé mini balení 60 ml je výborný způsob jak si Ghí vyzkoušet a získat tak první zkušenosti se zařazením Ghí do Vašeho života.

UPOZORNĚNÍ: Jakmile začnete používat Dobré Ghí při vaření a pečení, už se jen velmi těžko navrátíte k tukům nižší kvality. Začněte brát ohled na své zdraví a vitalitu!

Zákazníci si také oblíbili