DOBRÉ GHÍ - NATURAL 220 ml

DOBRÉ GHÍ - střední - NATURAL 220 ml

Skladem Dodání do 3 dnů

160 Kč

Ghí je jeden z nejlépe stravitelných tuků pro Váš organismus. Sama ajurvéda pohlíží na Ghí jako na zásadní potravinu pro zdravý, mladý a krásný vzhled, mentální rovnováhu a celkovou ochranu organismu.

Ghí je neocenitelným pomocníkem při vaření, pečení, smažení. Jídlo připravované s použitím Ghí má jednoduše “to něco” navíc, a i proto je hodně využíváno nejlepšími francouzskými kuchaři. Má velmi vysoký bod zápalnosti (cca 240 °C), proto se nepřepaluje a do Vašeho jídla se tak neuvolňují škodlivé látky jako při tucích s nižším bodem zápalnosti.

Naše Dobré Ghí natural vyrábíme v naši BIO certifikované výrobně ve Vysokém Mýtě, přepouštěním a přečištěním kvalitního českého másla z oblastí Českomoravské vrchoviny.

Verze natural je neutrální a dá se použít prakticky všude, kde byste normálně použili jiný olej, obyčejné máslo nebo jiný tuk.

Střední balení 220 gr je výhodné pokud Ghí zařazujete do Vašeho jídelníčku nepravidelně, pouze pro specifická jídla. Doporučujeme skladovat na tmavém místě při pokojové teplotě (nedoručujeme lednici) a při nabírání používat vždy čistou lžíci. Takto skladované Ghí má téměř neomezenou trvanlivost (samozřejmě ne dle zákona).

UPOZORNĚNÍ: Jakmile začnete používat Dobré Ghí při vaření a pečení, už se jen velmi těžko navrátíte k tukům nižší kvality. Začněte brát ohled na své zdraví a vitalitu!

Zákazníci si také oblíbili