DOBRÉ GHÍ - CHILLI A CITRON 220 ml

DOBRÉ GHÍ - střední - CHILLI A CITRON 220 ml

Skladem Dodání do 3 dnů

160 Kč

Ghí je jeden z nejlépe stravitelných tuků pro Váš organismus. Sama ajurvéda pohlíží na Ghí jako na zásadní potravinu pro zdravý, mladý a krásný vzhled, mentální rovnováhu a celkovou ochranu organismu.

Ghí je neocenitelným pomocníkem při vaření, pečení, smažení. Jídlo připravované s použitím Ghí má jednoduše “to něco” navíc, a i proto je hodně využíváno nejlepšími francouzskými kuchaři. Má velmi vysoký bod zápalnosti (cca 240 °C), proto se nepřepaluje a do Vašeho jídla se tak neuvolňují škodlivé látky jako při tucích s nižším bodem zápalnosti.

Naše Dobré Ghí citron a chilli vyrábíme v naši BIO certifikované výrobně ve Vysokém Mýtě, přepouštěním a přečištěním kvalitního českého másla z oblastí Českomoravské vrchoviny.

Verzi chilli a citron doporučujeme použít zejména při přípravě Ryb, mořských plodů, masa a zeleniny.

Střední balení 220 gr je výhodné pokud Ghí zařazujete do Vašeho jídelníčku nepravidelně, pouze pro specifická jídla. Doporučujeme skladovat na tmavém místě při pokojové teplotě (nedoručujeme lednici) a při nabírání používat vždy čistou lžíci. Takto skladované Ghí má téměř neomezenou trvanlivost (samozřejmě ne dle zákona).

UPOZORNĚNÍ: Jakmile začnete používat Dobré Ghí při vaření a pečení, už se jen velmi těžko navrátíte k tukům nižší kvality. Začněte brát ohled na své zdraví a vitalitu!

Zákazníci si také oblíbili