DOBRÉ GHÍ - KOKOS 220 ml

DOBRÉ GHÍ - střední - KOKOS 220 ml

Skladem Dodání do 3 dnů

119 Kč

-41 Kč

160 Kč

Ghí je jeden z nejlépe stravitelných tuků pro Váš organismus. Sama ajurvéda pohlíží na Ghí jako na zásadní potravinu pro zdravý, mladý a krásný vzhled, mentální rovnováhu a celkovou ochranu organismu.

Ghí je neocenitelným pomocníkem při vaření, pečení, smažení. Jídlo připravované s použitím Ghí má jednoduše “to něco” navíc, a i proto je hodně využíváno nejlepšími francouzskými kuchaři. Má velmi vysoký bod zápalnosti (cca 240 °C), proto se nepřepaluje a do Vašeho jídla se tak neuvolňují škodlivé látky jako při tucích s nižším bodem zápalnosti.

Naše Dobré Ghí kokos vyrábíme v naši BIO certifikované výrobně ve Vysokém Mýtě, přepouštěním a přečištěním kvalitního českého másla z oblastí Českomoravské vrchoviny a přidáním bio kokosového oleje té nejvyšší kvality.

Verzi kokos doporučujeme použít zejména ve “sladké kuchyni". Např. na lívance, restované ovoce a ořechy, palačinky, koláče i buchty. Výborně se také hodí při přípravě thajských či indických jídel.

Střední balení 220 gr je výhodné pokud Ghí zařazujete do Vašeho jídelníčku nepravidelně, pouze pro specifická jídla. Doporučujeme skladovat na tmavém místě při pokojové teplotě (nedoručujeme lednici) a při nabírání používat vždy čistou lžíci. Takto skladované Ghí má téměř neomezenou trvanlivost (samozřejmě ne dle zákona).

UPOZORNĚNÍ: Jakmile začnete používat Dobré Ghí při vaření a pečení, už se jen velmi těžko navrátíte k tukům nižší kvality. Začněte brát ohled na své zdraví a vitalitu!

Zákazníci si také oblíbili